Volejbalový oddíl Mohelnice
Mohelnice oficiální stránky

Družstvo žen, okresní soutěž 2009/2010

Tabulka a umístění žen v okresní soutěži 2009/2010:

p. družstvo utkání V P S sety míče body
1. TJ Sokol Hrabenov 16 16 0 0 48:2 1236:822 32
2. TJ Sokol Mohelnice 16 11 5 0 34:20 1221:1066 27
3. SK Hanušovice 16 9 7 0 31:25 1214:1159 25
4. TJ Slavoj Loštice 16 4 12 0 17:36 1046:1141 20
5. TJ Postřelmov 16 0 16 0 1:48 686:1215 16

 

  1. kolo
1 26.09. 09:30 Mohelnice - Hanušovice   3:1 (16,15,-23,21)
2 27.09. 09:30 Hrabenov - Loštice   3:1 (19,-21,17,16)
  2. kolo
3 26.09. 12:00 Mohelnice - Hanušovice   3:1 (-24,18,18,22)
4 26.09. 12:00 Hrabenov - Loštice   3:0 (20,17,14)
  3. kolo
5 03.10. 09:30 Hanušovice - Hrabenov   0:3 (-22,-17,-17)
6 03.10. 09:30 Mohelnice - Postřelmov   3:0 (11,8,8)
  4. kolo
7 03.10. 12:00 Hanušovice - Hrabenov   0:3 (-19,-9,-24)
8 03.10. 12:00 Mohelnice - Postřelmov   3:0 (19,12,9)
  5. kolo
9 10.10. 09:30 Hrabenov - Mohelnice   3:0 (18,20,14)
10 10.10. 09:30 Postřelmov - Loštice   0:3 (-14,-12,-15)
  6. kolo
11 10.10. 12:00 Hrabenov - Mohelnice   3:0 (24,13,13)
12 10.10. 12:00 Postřelmov - Loštice   0:3 (-10,-12,-19)
  7. kolo
13 31.10. 09:30 Loštice - Hanušovice   2:3 (10,22,-14,-23,-14)
14 17.10. 09:30 Postřelmov - Hrabenov   0:3 (-7,-15,-15)
  8. kolo
15 31.10. 12:00 Loštice - Hanušovice   0:3 (-19,-21,-17)
16 17.10. 12:00 Postřelmov - Hrabenov   0:3 (-21,-16,-6)
  9. kolo
17 25.10. 09:30 Loštice - Mohelnice   0:3 (-18,-15,-16)
18 24.10. 09:30 Hanušovice - Postřelmov   3:0 (18,20,12)
  10. kolo
19 25.10. 12:00 Loštice - Mohelnice 0:3 (-20,-20,-19)
20 24.10. 12:00 Hanušovice - Postřelmov   3:0 (11,11,14)
  11. kolo
21 27.02. 09:30 Hanušovice - Mohelnice 1:3 (-13,20,-21,-20)
22 27.02. 09:30 Loštice - Hrabenov   0:3 (-13,-11,-17)
  12. kolo
23 27.02. 12:00 Hanušovice - Mohelnice 3:1 (-23,21,24,16)
24 27.02. 12:00 Loštice - Hrabenov   0:3 (-17,-17,-22)
  13. kolo
25 06.03. 09:30 Hrabenov - Hanušovice   3:1 (11,-13,15,19)
26 06.03. 09:30 Postřelmov - Mohelnice 0:3(-17,-15,-17)
  14. kolo
27 06.03. 12:00 Hrabenov - Hanušovice   3:0 (15,17,23)
28 06.03. 12:00 Postřelmov - Mohelnice 1:3(-10,-17,15,-17)
  15. kolo
29 03.04. 09:30 Mohelnice - Hrabenov 0:3 (-19,-17,-19)
30 13.03. 09:30 Loštice - Postřelmov   3:0 (14,17,10)
  16. kolo
31 03.04. 12:00 Mohelnice - Hrabenov 0:3 (-15,-18,-18)
32 13.03. 12:00 Loštice - Postřelmov   3:0 (18,10,7)
  17. kolo
33 20.03. 09:30 Hanušovice - Loštice   3:1 (14,-19,17,13)
34 20.03. 09:30 Hrabenov - Postřelmov   3:0 (14,3,22)
  18. kolo
35 20.03. 12:00 Hanušovice - Loštice   3:0 (20,17,16)
36 20.03. 12:00 Hrabenov - Postřelmov   3:0 (12,6,19)
  19. kolo
37 27.03. 09:30 Mohelnice - Loštice 3:1 (13,19,-20,20)
38 27.03. 09:30 Postřelmov - Hanušovice   0:3(-21,-20,-14)
  20. kolo
39 27.03. 12:00 Mohelnice - Loštice 3:0 (22,16,18)
40 27.03. 12:00 Postřelmov - Hanušovice   0:3(-15,-15,-16)