Volejbalový oddíl Mohelnice
Mohelnice oficiální stránky

Družstvo mužů B, okresní soutěž 2010/2011

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Sokol Hrabenov 8 7 1 0 21:8 598:508 15
2. TJ Sokol Dolní Studénky 6 5 1 0 16:6 510:463 11
3. TJ Jiskra Rapotín 8 2 6 0 10:18 553:588 10
4. TJ Šumperk B 5 3 2 0 12:7 282:241 8
5. TJ Sokol Mohelnice B 7 0 7 0 1:21 401:544 7
  1. kolo
1 27.08. 17:00 TJ Sokol Dolní Studénky - TJ Sokol Hrabenov   3:0 (19,23,14)
2 27.08. 17:00 TJ Šumperk B - TJ Jiskra Rapotín 3:0
  2. kolo
3 02.09. 17:00 TJ Sokol Hrabenov - TJ Šumperk B 3:1 (25,-22,29,30)
4 02.09. 17:00 TJ Sokol Dolní Studénky - TJ Sokol Mohelnice 3:0 (9,16,18)
  3. kolo
5 03.09. 17:00 TJ Šumperk B - TJ Sokol Dolní Studénky Šimek Z.
6 03.09. 17:00 TJ Sokol Mohelnice - TJ Jiskra Rapotín 0:3 (-14,-20,-16)
  4. kolo
7 30.09. 16:30 TJ Jiskra Rapotín - TJ Sokol Hrabenov 0:3 (-26,-18,-11)
8 10.09. 17:00 TJ Sokol Mohelnice - TJ Šumperk B 0:3 (-10,-23,-24)
  5. kolo
9 17.09. 17:00 TJ Jiskra Rapotín - TJ Sokol Dolní Studénky 1:3 (-19,-16,23,-20)
10 17.09. 17:00 TJ Sokol Hrabenov - TJ Sokol Mohelnice 3:0 (20,23,8)
  6. kolo
11 23.09. 17:00 TJ Sokol Hrabenov - TJ Sokol Dolní Studénky 3:1 (-22,14,16,11)
12 23.09. 17:00 TJ Jiskra Rapotín - TJ Šumperk B 1:3 (-21,22,-10,-16)
  7. kolo
13 24.09. 17:00 TJ Šumperk B - TJ Sokol Hrabenov 2:3
14 24.09. 17:00 TJ Sokol Mohelnice - TJ Sokol Dolní Studénky 1:3 (-23,-17,16,-25)
  8. kolo
15 01.10. 17:00 TJ Sokol Dolní Studénky - TJ Šumperk B Mazák A.
16 01.10. 17:00 TJ Jiskra Rapotín - TJ Sokol Mohelnice 3:0 (23,19,15)
  9. kolo
17 08.10. 17:00 TJ Sokol Hrabenov - TJ Jiskra Rapotín 3:1 (25,18,-20,31)
18 08.10. 17:00 TJ Šumperk B - TJ Sokol Mohelnice Mitter J.
  10. kolo
19 15.10. 17:00 TJ Jiskra Rapotín - TJ Sokol Dolní Studénky 1:3 (-22,-22,25,-26)
20 15.10. 17:00 TJ Sokol Hrabenov - TJ Sokol Mohelnice 3:0 (22,12,19)
  11. kolo
21 29.04. 17:00 TJ Sokol Dolní Studénky - TJ Sokol Hrabenov Harapát, st. A.
22 29.04. 17:00 TJ Šumperk B - TJ Jiskra Rapotín Mitter J.
  12. kolo
23 06.05. 17:00 TJ Šumperk B - TJ Sokol Dolní Studénky Mazák A.
24 06.05. 17:00 TJ Sokol Mohelnice - TJ Jiskra Rapotín Pecháček J.
  13. kolo
25 13.05. 17:00 TJ Sokol Hrabenov - TJ Šumperk B Šimek Z.
26 13.05. 17:00 TJ Sokol Dolní Studénky - TJ Sokol Mohelnice Mitter J.
  14. kolo
27 19.05. 17:00 TJ Jiskra Rapotín - TJ Sokol Hrabenov   Harapát, st. A.
28 19.05. 17:00 TJ Sokol Mohelnice - TJ Šumperk B Pecháček J.
  15. kolo
29 20.05. 17:00 TJ Sokol Dolní Studénky - TJ Jiskra Rapotín   Šimek Z.
30 20.05. 17:00 TJ Sokol Mohelnice - TJ Sokol Hrabenov Harapát, st. A.
  16. kolo
31 27.05. 17:00 TJ Sokol Hrabenov - TJ Sokol Dolní Studénky   Šimek Z.
32 27.05. 17:00 TJ Jiskra Rapotín - TJ Šumperk B   Mitter J.
  17. kolo
33 03.06. 17:00 TJ Šumperk B - TJ Sokol Hrabenov   Mazák A.
34 03.06. 17:00 TJ Sokol Mohelnice - TJ Sokol Dolní Studénky Pecháček J.
  18. kolo
35 09.06. 17:00 TJ Sokol Dolní Studénky - TJ Šumperk B   Mazák A.
36 09.06. 17:00 TJ Jiskra Rapotín - TJ Sokol Mohelnice Mitter J.
  19. kolo
37 10.06. 17:00 TJ Sokol Hrabenov - TJ Jiskra Rapotín   Šimek Z.
38 10.06. 17:00 TJ Šumperk B - TJ Sokol Mohelnice Harapát, st. A.
  20. kolo
39 17.06. 17:00 TJ Sokol Dolní Studénky - TJ Jiskra Rapotín   Mitter J.
40 17.06. 17:00 TJ Sokol Mohelnice - TJ Sokol Hrabenov Pecháček J.