Volejbalový oddíl Mohelnice
Mohelnice oficiální stránky

Družstvo mužů A, krajská soutěž 2010/2011

Tabulka a umístění mužů v krajské soutěži 2010/2011: stav k. 17.3.2011

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Tatran Litovel 20 19 1 0 58:8 1604:1147 39
2. TJ Šumperk A 18 17 1 0 51:7 1408:1113 35
3. TJ Sokol Šternberk 20 14 6 0 48:25 1701:1497 34
4. TJ Hodolany Sigma 20 11 9 0 42:33 1659:1557 31
5. VSK Zábřeh 20 10 10 0 35:39 1564:1594 30
6. TJ Sokol Otaslavice 20 10 8 2 33:37 1436:1505 28
7. TJ Sokol Mohelnice 18 8 10 0 30:37 1403:1525 26
8. TJ Samotišky 19 4 15 0 20:48 1386:1550 23
9. SK K2 Prostějov 18 4 14 0 17:48 1289:1540 22
10. TJ Štěpánov 16 4 12 0 22:42 1322:1463 20
11. TJ Sokol Troubky 17 2 15 0 14:46 1126:1407 19
  1. kolo
1 31.08. 17:30 Samotišky - Štěpánov 1:3(29,-20,-12,-23)
2 28.08. 09:00 Hodolany - Mohelnice
3:2 (19,-25,22,-15,13)
3 28.08. 09:00 Troubky - Šternberk Pořadatel: Troubky 0:3(-21,-17,-18)
4 28.08. 11:00 Troubky - Zábřeh 1:3(-17,18,-20,-19)
  2. kolo
5 04.09. 09:00 Prostějov - Štěpánov Pořadatel: Prostějov 1:3 (-19,-20,23,-14)
6 30.09. 17:00 Štěpánov - Hodolany 0:3(-22,-21,-22)
7 03.10. 17:00 Prostějov - Hodolany 3:2 (-18,18,23,-13,10)
8 04.09. 09:00 Šumperk - Litovel Pořadatel: Šumperk 3:1 (-18,12,21,23)
9 04.09. 11:00 Litovel - Otaslavice 3:0 (13,24,18)
10 04.09. 13:00 Šumperk - Otaslavice 3:0 (20,16,21)
11 04.09. 09:00 Šternberk - Zábřeh Pořadatel: Šternberk 2:3 (-19,20,12,-23,-13)
12 04.09. 11:00 Zábřeh - Samotišky 3:0 (18,17,21)
13 04.09. 13:00 Šternberk - Samotišky 3:0 (23,16,19)
  3. kolo
14 11.09. 09:00 Zábřeh - Prostějov Pořadatel: Zábřeh 3:0 (18,25,11)
15 11.09. 11:00 Prostějov - Otaslavice 0:3 (-21,-17,-20)
16 11.09. 13:00 Zábřeh - Otaslavice 2:3 (23,-14,21,-22,-11)
17 11.09. 09:00 Litovel - Troubky Pořadatel: Litovel 3:0 (18,10,16)
18 11.09. 11:00 Troubky - Hodolany 0:3 (-11,-14,-11)
19 11.09. 13:00 Litovel - Hodolany 3:1 (17,-20,14,19)
20 11.09. 09:00 Šumperk - Mohelnice Pořadatel: Šumperk 3:0 (13,17,18)
21 11.09. 11:00 Mohelnice - Šternberk
1:3 (-19,19,-16,-21)
22 11.09. 13:00 Šumperk - Šternberk 3:0 (23,23,20)
  4. kolo
23 18.09. 09:00 Mohelnice - Litovel Pořadatel: Mohelnice 0:3 (-15,-11,-15)
24 18.09. 11:00 Litovel - Samotišky 3:0 (13,20,21)
25 18.09. 13:00 Mohelnice - Samotišky
1:3 (-23,19,-24,-20)
26 18.09. 09:00 Šternberk - Štěpánov Pořadatel: Šternberk 3:2 (-24,-22,20,18,5)
27 18.09. 11:00 Štěpánov - Otaslavice 0:3 (-25,-20,-17)
28 18.09. 13:00 Šternberk - Otaslavice 3:0 (14,25,19)
29 18.09. 09:00 Hodolany - Zábřeh Pořadatel: Hodolany 3:0(21,22,19)
30 18.09. 11:00 Zábřeh - Šumperk 0:3(-19,-16,-23)
31 18.09. 13:00 Hodolany - Šumperk 0:3(-24,-22,-16)
32 18.09. 09:00 Troubky - Prostějov Pořadatel: Troubky 3:1 (-21,22,22,19)
  5. kolo
33 25.09. 09:00 Štěpánov - Šumperk Pořadatel: Štěpánov 1:3 (-18,-16,23,-16)
34 25.09. 11:00 Šumperk - Troubky 3:1 (20,16,-20,20)
35 25.09. 13:00 Štěpánov - Troubky 0:3 (-24,-23,-14)
36 25.09. 09:00 Litovel - Prostějov Pořadatel: Litovel 3:0 (15,14,17)
37 25.09. 11:00 Prostějov - Šternberk 0:3 (-21,-15,-20)
38 25.09. 13:00 Litovel - Šternberk 3:2 (22,23,-20,-22,13)
39 25.09. 09:00 Otaslavice - Samotišky Pořadatel: Otaslavice 3:1 (-24,14,17,21)
40 25.09. 11:00 Samotišky - Hodolany 0:3 (-18,-15,-10)
41 25.09. 13:00 Otaslavice - Hodolany 3:1 (-26,17,18,16)
42 25.09. 09:00 Zábřeh - Mohelnice Pořadatel: Zábřeh 0:3 (-22,-23,-23)
  6. kolo
43 02.10. 09:00 Štěpánov - Zábřeh Pořadatel: Štěpánov 0:3 (-22,-14,-23)
44 02.10. 11:00 Zábřeh - Litovel 1:3 (-16,23,-22,-18)
45 02.10. 13:00 Štěpánov - Litovel 1:3 (21,-18,-24,-18)
46 02.10. 09:00 Prostějov - Samotišky Pořadatel: Prostějov 3:1 (-22,22,14,22)
47 02.10. 11:00 Samotišky - Šumperk 0:3 (-21,-19,-18)
48 02.10. 13:00 Prostějov - Šumperk 0:3 (-15,-22,-18)
49 02.10. 09:00 Otaslavice - Mohelnice Pořadatel: Otaslavice 1:3 (18,-22,-17,-19)
50 02.10. 11:00 Mohelnice - Troubky
3:2 (-19,-18,20,22,7)
51 02.10. 13:00 Otaslavice - Troubky 3:0 (11,23,20)
52 02.10. 09:00 Hodolany - Šternberk Pořadatel: Hodolany 2:3(17,-21,-17,22,-12)
  7. kolo
53 09.09. 17:00 Samotišky - Troubky Pořadatel: Samotišky 3:0(17,19,15)
54 09.10. 09:00 Mohelnice - Štěpánov Pořadatel: Mohelnice 3:2 (21,-25,21,-17,13)
55 09.10. 11:00 Mohelnice - Prostějov
3:0 (20,21,25)
  8. kolo
56 15.01. 09:00 Štěpánov - Samotišky Pořadatel: Štěpánov 3:2 (-20,24,15,-23,13)
57 15.01. 09:00 Mohelnice - Hodolany Pořadatel: Mohelnice 1:3 (-19,22,-18,-23)
58 15.01. 09:00 Šternberk - Zábřeh Pořadatel: Šternberk 3:0 (21,18,16)
59 15.01. 11:00 Zábřeh - Troubky   3:0 (14,17,22)
60 15.01. 13:00 Šternberk - Troubky   3:0 (11,10,18)
  9. kolo
61 23.01. 09:00 Litovel - Samotišky Pořadatel: Litovel 3:0 (10,19,11)
62 23.01. 11:00 Samotišky - Mohelnice   1:3 (-25,-14,18,-28)
63 23.01. 13:00 Litovel - Mohelnice   3:0 (16,17,12)
64 29.01. 09:00 Otaslavice - Štěpánov Pořadatel: Otaslavice 2:3 (-19,-20,17,14,-11)
65 29.01. 11:00 Štěpánov - Šternberk   0:3 (-20,-14,-22)
66 29.01. 13:00 Otaslavice - Šternberk   0:3 (-25,-22,-28)
67 29.01. 09:00 Zábřeh - Šumperk Pořadatel: Zábřeh 0:3 (-13,-13,-21)
68 29.01. 11:00 Šumperk - Hodolany   3:0 (18,18,19)
69 29.01. 13:00 Zábřeh - Hodolany   3:2 (18,-21,19,-21,13)
70 29.01. 09:00 Prostějov - Troubky Pořadatel: Prostějov 3:2 (19,-17,-19,20,16)
  10. kolo
71 05.02. 09:00 Prostějov - Otaslavice Pořadatel: Prostějov Valtr A.
72 05.02. 11:00 Zábřeh - Otaslavice   Valtr A.
73 05.02. 13:00 Prostějov - Zábřeh   Valtr A.
74 05.02. 09:00 Hodolany - Litovel Pořadatel: Hodolany 0:3 (-19,-22,-15)
75 05.02. 11:00 Litovel - Troubky   3:0 (15,10,15)
76 05.02. 13:00 Hodolany - Troubky   Hallama J.
77 05.02. 09:00 Šumperk - Mohelnice Pořadatel: Šumperk 3:0 (16,21,18)
78 05.02. 11:00 Mohelnice - Šternberk   3:1 (19,-17,23,20)
79 05.02. 13:00 Šumperk - Šternberk   3:1 (15,-17,22,21)
  11. kolo
80 19.02. 09:00 Hodolany - Štěpánov Pořadatel: Hodolany 3:2 (19,-27,-27,21,18)
81 19.02. 11:00 Hodolany - Prostějov   3:0 (19,24,19)
82 19.02. 09:00 Litovel - Šumperk Pořadatel: Litovel 3:0 (15,22,16)
83 19.02. 11:00 Šumperk - Otaslavice   3:0 (19,20,24)
84 19.02. 13:00 Litovel - Otaslavice   3:0 (14,16,12)
85 19.02. 09:00 Samotišky - Šternberk Pořadatel: Samotišky 1:3 (-19,25,-19,-10)
86 19.02. 11:00 Samotišky - Zábřeh   3:2 (-21,-18,26,16,14)
  12. kolo
87 19.03. 09:00 Troubky - Štěpánov Pořadatel: Troubky Ticháček J.
88 19.03. 11:00 Štěpánov - Šumperk    
89 19.03. 13:00 Troubky - Šumperk   Ticháček J.
90 05.03. 09:00 Prostějov - Litovel Pořadatel: Prostějov 0:3 (-11,-19,-15)
91 05.03. 11:00 Litovel - Šternberk   3:0 (14,20,21)
92 05.03. 13:00 Prostějov - Šternberk   0:3 (-22,-26,-20)
93 26.02. 09:00 Samotišky - Hodolany Pořadatel: Samotišky 0:3 (-20,-21,-23)
94 26.02. 11:00 Otaslavice - Hodolany   X:3
95 26.02. 13:00 Samotišky - Otaslavice   3:X
96 26.02. 09:00 Mohelnice - Zábřeh Pořadatel: Mohelnice 0:3 (-13,-21,-15)
  13. kolo
97 12.03. 09:00 Zábřeh - Štěpánov Pořadatel: Zábřeh 3:2 (17,14,-21,-21,13)
98 12.03. 11:00 Štěpánov - Litovel   0:3 (-13,-16,-12)
99 12.03. 13:00 Zábřeh - Litovel   0:3 (-9,-18,-21)
100 12.03. 09:00 Šumperk - Samotišky Pořadatel: Šumperk 3:0 (18,12,20)
101 12.03. 11:00 Prostějov - Samotišky   3:1 (19,-13,25,25)
102 12.03. 13:00 Šumperk - Prostějov   3:0 (13,16,15)
103 12.03. 09:00 Otaslavice - Troubky Pořadatel: Otaslavice 3:1 (15,-23,11,17)
104 12.03. 11:00 Mohelnice - Troubky   3:0 (23,15,21)
105 12.03. 13:00 Otaslavice - Mohelnice   3:1 (16,19,-23,20)
106 12.03. 09:00 Šternberk - Hodolany Pořadatel: Šternberk 3:1 (-26,22,17,21)
  14. kolo
107 26.03. 09:00 Troubky - Samotišky Pořadatel: Troubky Němec Z.
108 26.03. 09:00 Štěpánov - Prostějov Pořadatel: Štěpánov Pudel V.
109 26.03. 11:00 Prostějov - Mohelnice   Pudel V.
110 26.03. 13:00 Štěpánov - Mohelnice   Pudel V.

 

data převzata ze systému VIS Českomoravského volejbalového svazu.