Volejbalový oddíl Mohelnice
Mohelnice oficiální stránky

Ecce HOMO ve Šternberku

Tak sme dojeli do Šternberku a i přes všemožné uzavírky se dostali až k sokolovně, kde již probíhal zápas mezi Šterberkem a Hodolany. Nás po tomto boji čekal náš zápas s Hodolany a protože sme viděli výkon obou soupeřů v jejich vzájemném zápase těšili jsme se na dobrý volejbal. To se nám bohužel vyplnilo a s Hodolany jsme hladce prohráli 3:0 na sety. Nedařil se nám zrvu přítah a slabým servisem jsme si nedokázali vytvořit mnoho příležitostí k zakončení. Ono hrát proti bývalému reprezentačnímu nahrávači není vůbec lehké, ale soupeř předvedl vyrovnaný výkon na lepší úrovni a proto jsme neměli šanci s ním držet krok. Do dalšího zápasu proti celku Šternberka jsme nastoupili odhodlaní něco na naší hře změnit, ale první set tomu moc nenasvědčoval. Do druhého setu jsme se rozhodli vydat ze sebe vše a podařilo se nám srovnat stav utkání na 1:1 na sety. Ve třetím setu nám soupeř opět utekl a už se nám nepodařilo dotáhnout. Čtvrtý set byl ale opět v naší režii a po vyrovnání na 2:2 jsme se dopracovali až k tiebreaku. Ve zkrácené hře jsem od stavu 6:8 dotahovali, ale chybou na servisu jsme přenechali soupeři iniciativu a zkrácenou hru prohráli. I přes to nás tento zápas bavil a dovezli jsme domů alespoň jeden bod.