Volejbalový oddíl Mohelnice
Mohelnice oficiální stránky

Domácí zápas proti celku Hodolan

Do prvního zápasu jarní části sezóny 2010/2011 naše družstvo nenastoupilo v optimální sestavě. Chyběli nám oba naši nahrávači, proto se této role ujal Jirka a i přesto, že není nahrávačem nenechal náš tým úpně na holičkách. V prvním setu jsme se pokoušeli trochu sehrát a rozkoukat se na palubovce OA, ale nepodařilo se nám první set dotáhnout do vítězného konce. Druhý set měl již pro nás lepší průběh a soupeře jsme trochu potrápili a set jsme dovedli k vítěztví a vyrovnání stavu na 1:1. Soupeř ovšem vycítil naši slabinu kdy jsme i po dobrém přítahu díky absenci stabilního nahrávače nemohli hrát středem sítě a všechny balony hráli smečaři z hlavního kůlu. Toho soupeř využil a postavil nám do cesty lepší dvojblok. Náš tým doplatil na nesehranost a neúčast klíčových hráčů na tréninzích a podlehl celku Hodolan 1:3 na sety. Přesto děkujeme všem divákům, kteří nás přišli podpořit a slibujeme jim tímto, že se v dalších domácích zápasech pokusíme hrát líbivější a kvalitnější volejbal, na který jsou od nás zvyklí z minulých sezón.