Volejbalový oddíl Mohelnice
Mohelnice oficiální stránky

Zápas v Otaslavicích na umělém povrchu

Mohelnické áčko odehrálo dne 2.10.2010 utkání v Otaslavicích a jak jsem již psal tak Mohelnice nasedla na vítěznou vlnu. První zápas proti Otaslavicí naši nezačali nejlépe a první set podlehli domácímu celku. V druhém setu si již naši hoši nenechali nic utéct a vyhráli jej. Celé utkání proti Otaslavicím vyhráli v poměru 3:1 na sety.

Druhý zápas proti Troubkám nezačal pro naše nejlépe. První set jim těsně utekl a prohrávali 1:0. Druhý set probíhal podobně a naši byli již ve skluzu 2:0 na sety. Potom již nebyl čas na chyby a naši se povzbudili na lavičce. Do třetího setu nastoupil úplně jiný team. Naši jej vyhráli a dostali se do stavu 2:1 na sety. Čtvrtý set byl opravdu nervy drásající. Hlavně jeho koncovka kterou naši jen těsně vyhráli 25:22. Nastoupilo se do pátého setu, kdy si naši nenechali nic ujít a drtivě smetli troubky stavem 15:7. Naši pokračují a plují na vítězné vlně. Přijďte je podpořit již tuto sobotu na antukové kurty za sokolovnou.

Článek převzat z facebooku - stránek věnovaných mohelnickému volejbalu.