Volejbalový oddíl Mohelnice
Mohelnice oficiální stránky

Utkání v Zábřeze

Dobře naladěni a s poctivou přípravou jsme se vrhli 27.2. na půdě Zábřeha na domácí tým. Na zápas sme se dostavili tentokrát v plné sestavě, chyběl pouze druhý nahravač Buďák. Zápas jsme zahájili sebevědomě vítěztvím v prvním setu a podařilo se nám udržet herní pohodu po oba následující sety a dovézt celý zápas k váteznému konci a deklasovat Zábřeh 3:0.
V dalším utkání se proti nám postavilo mužstvo Samotišek. Po shládnutí soupeřů náš nejskušenější hráč Luďan prohlašoval: "kluci pozor na ně, tohle není Zábřeh." Do utkání jsme vstoupili dobře a v koncovce prvního setu si vypracovali menší náskok, který jsme i zúročili. Druhý set probíhal podobně a i přes několik nesmyslných výroků rozhodčího se nám podařilo set vyhrát. V třetím setu ale staří bobři ze Samotišek vytáhli drábky a utekli nám na rozdíl čtyř až pěti bodů. Tento náskok si dokázali udržet až do koncovky, takže jsme tento set prohráli. Do následujícího setu jsme šli s rozhodnutím nenechat si soupeře "utýct", což se nám podařilo a set sme vyhráli. Konečný výsledek tohoto utkání tedy byl 3:1 pro naše mužstvo, čímž jsme zavšili úspěšný výlet do Zábřeha druhou výhrou.